Сторінка архієрея

Єпископ Колишній Шепетівський і Славутський ДіонісійОфіційний сайтУкраїнська Православна Церква

Єпископ Колишній Шепетівський і Славутський Діонісій (Дмитро Олексійович Констянтинів)

Статус:
На спокої з 24.12.2014
Дата народження:
07.07.1960
День тезоіменитства:
16 Жовтня
Дияконська хіротонія:
02.08.1995
Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром
Постриг здійснений:
23.03.1996
Ієрейська хіротонія:
19.08.1997
Преосвященним Іоанном, єпископом Переяслав-Хмельницьким
Світська освіта
Одеське МПТУ № 3 (1978 рік)
Духовна освіта
Одеська духовна семінарія (1995)
Київська духовна академія (заочне відділення, 1999)

Місця служіння

з 2011-07-06 по 2014-12-23
Украинская Православная Церковь, Шепетовская епархия, правлячий архієрей

Біографія

Єписоп Шепетівський і Славутський Діонісій (у миру - Дмитро Олексійович Констянтинів) народився 7 липня 1960 р. в м.Чадир-Лунга (Молдова) в сім'ї робітників. У 1975 р. закінчив середню школу. У 1978 р. закінчив Одеське МПТУ № 3.

З 1979 по 1981 рр.. проходив військову службу в Радянській армій. У 1995 році закінчив Одеську духовну семінарію і в тому ж році вступив до Київської духовної академії (заочний сектор).

2 серпня 1995 висвячений в сан диякона Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром.

5 лютого 1996 призначений Завідувачем Канцелярією Київської Митрополії.

23 березня 1996 пострижений в мантію з ім'ям Діонісій на честь преподобного Діонісія, затворника Печерського (день пам'яті 3 / 16 жовтня).

19 серпня 1997 Преосвященним Іоанном, єпископом Переяслав-Хмельницьким, рукоположений в сан священика. 4 грудня 1997 нагороджений наперсним хрестом. До дня Святої Пасхи 1998 возведений у сан ігумена. У 1999 р. закінчив Київську духовну академію і захистив дипломну роботу на тему «Трітекти та історія їх походження». У тому ж році нагороджений хрестом з прикрасами.

До дня Святої Пасхи 2000 возведений у сан архімандрита. 11 травня 2003 звільнений з посади Завідувача Канцелярією Київської Митрополії та зарахований до числа братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. У тому ж році призначений заступником Голови Синодального відділу УПЦ у справах монастирів.

Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 14 червня 2011 обраний єпископом Шепетівським і Славутським.

Рішенням Священного Синоду УПЦ від 23 грудня 2014 року почислений в заштат за власним проханням (Журнал №98).